اخبار پارک

دیدار مدیر مرکز رشد واحدهای فناور شرق استان و جمعی از نخبگان با امام جمعه گنبدکاووس

مدیر مرکز رشد واحدهای فناور شرق استان و جمعی از نخبگان با امام جمعه گنبد کاووس دیدار کردند.

به گزار روابط عمومی پارک علم و فناوری گلستان،  در این نشست صمیمی که در دفتر امام جمعه گنبد کاووس و با حضور جمعی از نخبگان و فرهیختگان  برگزار گردید مدیر مرکز رشد واحدهای فناور شرق استان گفت: با حمایت های فرمانداری ویژه گنبد، شهرداری و شورای شهر و مسئولین شهرستانی توانستیم مرکز رشد واحدهای فناور شرق استان را در این شهرستان راه اندازی کنیم. دکتر مهدی عمرانی افزود: مسافت زیاد دلایل عدم مراجعه نخبگان و فناوران به پارک علم و فناوری گلستان بود که با رایزنی های فراوان توانستیم موافقت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را در جهت راه اندازی مرکز رشدواحدهای فناور شرق استان در گنبد کاووس جلب نماییم.

مدیر مرکز رشد واحدهای فناور شرق استان در پایان ضمن ابراز خرسندی از برگزاری چنین نشست های صمیمانه و دیدار با امام جمعه محترم گنبد کاووس تصریح کرد:دانشگاههای حوزه شرق استان در رشد و فناوری این منطقه پیشگام هستند و ان شاالله با اتکال به خدا و همت و همیاری مسئولین شهرستان و نخبگان و فناوران شرق استان بتوانیم هرچه سریعتر مسیر پرافتخاری را در حوزه فناوری در شرق استان فراهم آوریم.

حجت الاسلام والمسلمین ترابی، امام جمعه گنبد کاووس نیز در این نشست ضمن تشکر و قدردانی از مسئولین استانی و شهرستانی در فراهم آوردن زمینه ایجاد مرکز رشد واحدهای فناور شرق استان در شهرستان گنبد کاووس اظهار داشت: امیدواریم با وجود پتانسیل بالا در این شهرستان بتوانیم گام های موثری در زمینه های علمی و فناوری برداریم.

گفتنی است مرکز رشد واحدهای فناور شرق استان در شهرستان گنبد کاووس مستقر و آماده پذیرش طرح ها و ایده های فناورانه فناوران ، صاحبان ایده و کارآفرینان می باشد.

نظرات

ارسال نظراتسایت های مرتبط

آخرین اخبار

پارک از نگاه دیگران