اخبار پارک

برگزاری نشست هم اندیشی مدیر مرکز رشد شرق استان و فرماندار ویژه گنبد کاووس با جوانان

نشست هم اندیشی مدیر مرکز رشد شرق استان و فرماندار ویژه گنبد کاووس با جوانان این شهرستان با عنوان"دولت ، تولید علم و ثروت و اشتغال دانش بنیان" برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری گلستان، دکترمهدی عمرانی، مدیر مرکز رشد شرق استان گلستان در این نشست به تبیین نقش پارک علم و فناوری  و مرکز رشد شرق گلستان در گسترش اشتغال دانش بنیان پرداخت و افزود: مرکز رشد از ایده ها و اختراعاتی که قابلیت تجاری سازی داشته باشند حمایت می کند.

مسئول آموزشی پارک علم و فناوری گلستان با اشاره به اینکه مهمترین مزایای مرکز رشد تبدیل ایده به محصول و تشکیل و استقرار موسسات دانش بنیان می باشد، افزود:شرق استان گلستان ظرفیت های فراوانی در تولید اشتغال دانش بنیان دارد.

معاون استاندار و فر ماندار ویژه گنبد کاووس نیز در این نشست که با حضور جوانان نخبه و فعال این شهرستان و به مناسبت بزرگداشت هفته دولت در قالب کمیته بانوان و جوانان برگزار شد به ظرفیت های بالای جوانان شهرستان گنبد کاووس در عرصه های مختلف اشاره کرد و افزود:گنبد کاووس جوانان شایسته ای دارد که می توانند در سطح استان و کشور بدرخشند.

مهندس کریمی با ابراز امیدواری نسبت به آینده علمی و فناوری شهرستان گنبد کاووس تاکید کرد: امروز با وجود مرکز رشد واحدهای فناور در این شهرستان، امیدواریم بتوانیم با تولید ثروت از دانش و تجاری سازی علم دانشجویان و نخبگان شهرستان، توسعه گنبد کاووس را به دستان پرتوان جوانان همین شهرستان رقم بزنیم.

نظرات

ارسال نظراتسایت های مرتبط

آخرین اخبار

پارک از نگاه دیگران