اخبار پارک

در دیدار با دکتر تربتی نژاد، نماینده مردم گرگان وآق قلا در مجلس شورای اسلامی مطرح شد: مباحث زیرساختی، زمین پارک، درخواست افزایش بودجه و اعتبار، مشکلات اساسی پارک علم و فناوری استان گلستان

دکتر نورمحمد تربتی نژاد، نماینده محترم مردم شریف گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی، از پارک علم و فناوری استان گلستان بازدید کردند.

 به گزارش روابط عمومي پارک علم و فناوری استان گلستان، دكتر تربتی نژاد، نماینده محترم مردم شریف گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی، در روز چهارشنبه با مسئولان پارک دیدار نمودند.

در این دیدار، دکتر حسام، رئیس پارک علم و فناوری استان گلستان، ضمن عرض خیر مقدم به حضور نماینده محترم مردم شریف گرگان و آق قلا، با اشاره به بخشی از مجموعه اقدامات و فعالیت های انجام شده از جمله جذب و استقرار بیش از130 شرکت دانش بنیان، واحد و هسته ­ی فناور در پارک علم و فناوری استان و همچنین مزایای استقرار و خدمات قابل ارائه به شرکتهای مذکور در پارک علم و فناوری، به بیان مشکلات پارک از جمله مباحث زیرساختی، زمین پارک، درخواست افزایش بودجه و اعتبار، اعتبارات هزینه زیرساختی و احداث ساختمان مورد نیاز جهت استقرار شرکتهای دانش بنیان پرداختند.

رئیس پارک علم و فناوری استان گلستان، همچنین با اشاره به پتانسیل و ظرفیت های استان در زمینه فناوری ابراز امیدواری کردند تا در آینده ی نزدیک بتوانیم با حمایت و تعامل با نمایندگان مجلس به بررسی و حل مشکلات پارک علم و فناوری استان خصوصا در رابطه با مباحث زیرساختی، تملک اراضی مورد نیاز و بودجه پرداخته و با یاری خدای بزرگ توسعه فناوری استان را شاهد باشیم.

در ادامه، دکتر تربتی نژاد نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور مجدد در پارک علم و فناوری، به لزوم رعایت عدالت بر محور شاخص ها جهت بودجه بندی و تقسیم بودجه به پارک های علم و فناوری اشاره نمودند.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس همچنین با تأکید بر آشنا بودن با مباحث پارکی و مراکز رشد، قول مساعد دادند تا با پیگیری های جدی و مستمر و تعامل و مکاتبه با مقامات و مسئولان ذیربط، اقدامات مقتضی و مکفی در جهت رفع مشکلات پارک تا حصول نتیجه اتخاذ نمایند و جلسه ای با حضور مجمع نمایندگان استان گلستان در خصوص رفع مشکلات پارک برگزار کنند.

نظرات

ارسال نظراتسایت های مرتبط

آخرین اخبار

پارک از نگاه دیگران