اخبار پارک

همزمان با 22 اسفند صورت گرفت؛ پیام رئيس پارك علم و فناوري گلستان به مناسبت روز بزرگداشت شهداء

رئيس پارك علم و فناوري گلستان به مناسبت فرارسیدن 22 اسفند روز شهدا و سالروز تاسیس بنیاد شهید پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومي پارك علم و فناوري گلستان، دكتر موسي حسام به‌مناسبت فرارسیدن 22 اسفند روز شهداء و سالروز تاسیس بنیاد شهید پیامی صادر کرد. متن این پیام به شرح زیر است:

«تکریم شهیدان به آن است که این ملت هرگز در برابر سلطه‌گران مستکبر سرخم نکنند. یاد شهیدان باید همیشه در فضای جامعه زنده باشد» مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

بسم رب‌الشهداء والصدیقین

سلام بر شهدا و درود به روح بلند و رفیعشان که با از خودگذشتگی و جانفشانی در راه اسلام و میهن، نقشینه عظمت و شکوه ایران عزیزمان را با قلم سرخ خود نگاشتند.

به مصداق آیه شریفه «وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ» آنانی که همیشه زنده‌اند و نزد پروردگارشان روزی داده می‌شوند.

افتخار به وجود چنین آزاد دلانی که هدایتگر جوامع بشری‌اند و بزرگداشت مقام رفیعشان، باعث سرافرازی کشور و پایداری انقلاب اسلامی است.

اینجانب به اتفاق كليه همكارانم در پارك علم و فناوري استان گلستان روز 22 اسفند که به نام روز بزرگداشت شهداء نامگذاری شده را گرامی داشته و امیدوارم که رضایت شهدای معظم و دعای خیر خانواده معزز آنان و همرزمان ایثارگرشان توشه آخرت‌مان شود.

نظرات

ارسال نظراتسایت های مرتبط

آخرین اخبار

پارک از نگاه دیگران