اولین نمایشگاه تخصصی برق، الکترونیک و فناوری اطلاعات شرکت های دانش بنیان کشور

اولین نمایشگاه تخصصی شرکتهای دانش بنیان کشور در حوزه برق، الکترونیک و فناوری اطلاعات در تاریخ 12 الی 15 مرداد ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران (بوستان گفتگو) برگزار می گردد.

 

متن کامل خبر

استارت آپ فناوری های نوین حوزه مدیریت شهری

استارت آپ با عنوان"فناوری های نوین حوزه مدیریت شهری" در حاشیه هشتمین نمایشگاه و همایش شهر ایده آل کیش" در تاریخ 10 الی 13 دی ماه 96 در محل نمایشگاه بین المللی کیش برگزار می گردد.

متن کامل خبر

فراخوان چهارمین جشنواره ملی ایده های برتر و اختراعات مدیریت شهری

ثبت نام چهارمین جشنواره ملی ایده های برتر و اختراعات مدیریت شهری آغاز شد.

متن کامل خبر

نمایشگاه کالاها و خدمات شرکت های دانش بنیان بخش کشاورزی

نمایشگاه کالاها و خدمات شرکت های دانش بنیان بخش کشاورزی در تابستان سال جاری برگزار می گردد.

متن کامل خبر

نمایشگاه «باور» با هدف کاربردی کردن فناوری های شهری برگزار می شود

در راستای فرهنگ سازی بهره گیری از فناوریهای نوین شهری و با هدف حمایت از تولیدات دانش بنیان ساخت داخل سلسله نمایشگاههای « باور» در اصفهان برگزار می شود.

متن کامل خبر

دومین نمایشگاه پژوهش و فناوری صنعتف معدن و تجارت

" دومین نمایشگاه پژوهش و فناوری صنعت ، معدن و تجارت"  با همکاری وزارت صنعت ،معدن و تجارت و انجمن مراکز تحقیق و توسعه در هفته پژوهش  از 25 تا 28 آذر ماه برگزار می ­گردد.

متن کامل خبر

دومین نمایشگاه بین المللی هفته سبز

دومین نمایشگاه بین المللی هفته سبز از تاریخ 7 الی 11 دی ماه سال جری در مرکز نمایشگاه های بین المللی جزیره کیش برگزار می گردد.

متن کامل خبر

دومین نمایشگاه تخصصی نفت و گاز و پتروشیمی، ساختمان و انرژی، آب و برق و خدمات فنی و مهندسی ج. ا. ایران

جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان برای توسعه و شتاب‌بخشیدن به سطح همکاری‌های مشترک، یازده موافقتنامه و یادداشت تفاهم همکاری امضا کردند.پیرومذاکرات و توافقات بعمل آمده و امضای 11 سند همکاری­های همه جانبه تهران  باکو  در دیدار دو جانبه روسای محترم جمهور ایران و آذربایجان (اسفند 94) در تهران که بر گسترش همکاری­های همه‌ جانبه ایران ـ آذربایجان تاکید نموده و موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری آذربایجان راجع به همکاری در زمینه توریسم درمانی،صنعت غذا،بانک داری،صنعت ریلی،حمل و نقل،گردشگری،امور گمرکی، دامپزشکی و بهداشت دام، فروش برق، اتصال راه‌آهن‌های دو کشور، همکاری بین معاونت ریاست جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان، بهداشت و علوم پزشکی و محصولات پزشکی، پروژه‌های نفت و گاز و پتروشیمی، صنعت ساختمان و خدمات فنی و مهندسی از سوی مقامات عالی‌رتبه دو کشور به امضاء ‌رسید.

متن کامل خبر

سومین نمایشگاه ملی گیاهان دارویی، فرآورده های طبیعی و طب سنتی ایران

سومین نمایشگاه ملی گیاهان دارویی، فرآورده های طبیعی و طب سنتی ایران برگزار می گردد.

متن کامل خبر

سمینار و نمایشگاه بین المللی غذاهای سنتی، فن آوری تجاری سازی و بازاریابی

سمینار تخصصی و نمایشگاه بین المللی غذاهای سنتی به میزبانی دانشگاه سیستان و بلوچستان در زاهدان  در تاریخ 13 الی 5 اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

متن کامل خبر

اولین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در روسیه-مسکو

اولین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در کشور روسیه(مسکو) از تاریخ 22 الی 24 اردیبهشت ماه سال 1395 در شهر مسکو برگزار می گردد.

متن کامل خبر

چهارمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران

چهارمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران از تاریخ 5 تا 8 اردیبهشت ماه سال 1395 در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزاری می گردد.

متن کامل خبر

دوازدهمین نمایشگاه بزرگ صنعتی، بازرگانی ایران در ترکمنستان

دوازدهمین نمایشگاه بزرگ صنعتی، بازرگانی  ایران ترکمنستان – عشق آباد 4با محوریت استان گلستان در تاریخ 4  لغایت 6  اسفندماه  1394  (23–25 FEB 2016) در عشق آباد ترکمنستان برگزار می گردد.

متن کامل خبر

چهارمین رویداد تخصصی بیمه، بورس، بانک و فرصت های سرمایه گذاری

چهارمین رویداد تخصصی بیمه، بورس، بانک و فرصت های سرمایه گذاری با تمرکز بر بخش فرصت های سرمایه گذاری کشور  توسط وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی کشور، جناب آقای دکتر طیب نیا در محل نمایشگاههای بین المللی اصفهان برگزار خواهد شد. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی www.bibifair.ir مراجعه نمایند.

متن کامل خبر

پارنزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت

پانز دهمین نمایشگاه بین المللی صنعت جهت حضور در بازار های جهانی با مشارکت سازمان توسعه تجارت ایران برگزار خواهد شد. علاقمندان  جهت تقویت همکاری با طرف های خارجی و در صورت تمایل به مشارکت و حضور در همایش ها و اجلاس و مذاکرات B2Bو یافتن شرکای خارجی  به دامنه اینتر نتی اختصاصی tpo.ir/fair  مراجعه و فرم ثبت نام را پس از تکمیل به دورنگار 22662600-021 و یا به آدرس ایمیل Afkhami.tpo1393@gmail.com  ارسال نمایند.

متن کامل خبر

اولین نمایشگاه صنعت ابزار و ایمنی، ماشین آلات و تجهیزات بسته

اولین نمایشگاه صنعت ابزار و ایمنی، ماشین آلات و تجهیزات بسته  در عسلویه برگزار خواهد شد. جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و پر نمودن فرم شرکت در غرفه های نمایشگاه حداکثر تا تاریخ 15/9/1394  ثبت نام و فرم تکمیلی را در موعد مقرر به تلفکس 88810091-021 ارسال فرمایید.

متن کامل خبر

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای زیست محیطی کشور در سال جاری از تاریخ 10 الی 13 اسفند ماه سال جاری  با شعار اقتصاد سبز، عصر پسا تحریم در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می گردد..

متن کامل خبر

دستاوردهای ملی فناوری رادار و کاربردهای هواشناسی، هوانوردی و دریانوردی

نمایشگاهی تحت عنوان دستاوردهای ملی فناوری رادار و کاربردهای هواشناسی، هوانوردی و دریا نوردی همزمان با سومین نمایشگاه فناوری های نو و پیشرفته به میزبانی منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی در محل دائمی نمایشگاهاای بین المللی تبریز جهت معرفی طرح های مرتبط با فناوری رادار و حضور شرکت های فعال بویژه شرکت های دانش بنیان و فناور برگزار می گردد. حضور پررنگ شرکتها و طرحهای مرتبط با این صنعت در این نمایشگاه موجبات رونق و شکوفایی هرچه بیشتر این صنعت را فراهم آورند. 

متن کامل خبر

شانزدهمین نمایشگاه بزرگ دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار جمهوری اسلامی ایران

معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به‌عنوان متولی هفته ملی پژوهش و فناوری در کشور، شانزدهمین نمایشگاه بزرگ دستاوردهای پژوهش و فناوری را در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران از تاریخ 23 لغایت 26 آذر ماه سال جاری برگزار می‌نماید.

متن کامل خبر

ششمین نمایشگاه تجارت و سرمایه گذاری جهان اسلامی

ششمین نمایشگاه تجارت و سرمایه گذاری جهان اسلامی در تاریخ 5 لغایت 8 آبان ماه در مرکز تجارت جهانی پوترا واقع در کوالامپور مالزی، توسط مرکز تجارت بین الملل سازمان همکاری اسلامی و با همکاری مرکز اسلامی توسعه تجارت کشورهای عضو سازمان همکاری های اسلامی، با محوریت فناوری اطلاعات و ارتباطات، صنایع غذایی و نفت و صنایع وابسته برگزار می گردد.

متن کامل خبر

سایت های مرتبط

آخرین اخبار

پارک از نگاه دیگران