پارک ، مرکز رشد ، اطلاعیه

در دیدار با دکتر تربتی نژاد، نماینده مردم گرگان وآق قلا در مجلس شورای اسلامی مطرح شد: مباحث زیرساختی، زمین پارک، درخواست افزایش بودجه و اعتبار، مشکلات اساسی پارک علم و فناوری استان گلستان

 دکتر نورمحمد تربتی نژاد، نماینده محترم مردم شریف گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی، از پارک علم و فناوری استان گلستان بازدید کردند.

 به گزارش روابط عمومي پارک علم و فناوری استان گلستان، دكتر تربتی نژاد، نماینده محترم مردم شریف گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی، در روز چهارشنبه با مسئولان پارک دیدار نمودند.

 

متن کامل خبر

تصویب نامه جدید هیئت وزیران درخصوص پذیرفتن حق بهره برداری از زمین و خدمات زیربنایی

شرکتهای محترم عضو مستقر در پارک علم و فناوری استان گلستان و مراکز رشد وابسته:

به پیوست تصویب نامه هیئت محترم وزیران درخصوص پذیرفتن حق بهره برداری از زمین و خدمات زیربنایی در شهرک های علمی و تحقیقاتی، پارک های علم و فناوری، مراکز رشد و مراکز نوآوری به تصویب رسیده قابل مشاهده است. 

متن کامل خبر

برگزاری دوره آموزشی از ایده تا درآمد

شرکتهای محترم عضو مستقر در پارک علم و فناوری استان گلستان و مراکز رشد وابسته: با سلام

دوره آموزشی با عنوان «از ایده تا درآمد» از سری دوره های تقویم اموزشی 1396 توسط مرکز رشد واحدهای فناور پلیمر پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران در روز چهارشنبه مورخ 24 آبان ماه سال جاری در محل پژوهشگاه مذکور برگزار می شودبه پیوست سرفصل و فراخوان دوره فوق الذکر ارسال می شودعلاقه مندان می توانند با شماره 44787091-3 سرکار خانم مهندس سلطانی تماس حاصل نمایند.

متن کامل خبر

برگزاری کارگاه آموزشی تخصصی طراحی صنعتی و فرایند ثبت طرح صنعتی

شرکتهای محترم عضو مستقر در پارک علم و فناوری استان گلستان و مراکز رشد وابسته: با سلام 

به اطلاع می رساند سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان کارگاه آموزشی تخصصی طراحی صنعتی و فرآند ثبت طرح صنعتی را در روز سه شنبه مورخ 23 آبان ماه سال جاری از ساعت 9 الی 14 در محل سالن همایش اتاق بازرگانی گرگان به صورت رایگان برگزار می کند.

لطفا جهت هماهنگی و ثبت نام با شماره 32255290 و یا 09117954596 تماس حاصل فرمایید.

متن کامل خبر

برگزاری دوره های آموزشی بازاریابی اینترنتی، مفاهیم کسب و کار، و حضور موفق در مناقصات

شرکتهای محترم عضو مستقر در پارک علم و فناوری استان گلستان و مراکز رشد وابسته: با سلام 

به اطلاع می رساند مدیریت فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر دوره های آموزشی بازاریابی اینترنتی، مفاهیم کسب و کار و مدیریت شرکت های نوپا و حضور موفق در مناقصات را برگزار می کند.

علاقه مندان به شرکت در این کارگاه می توانند با شماره 66462422 خانم حسینی و یا 09122463654 آقای میرزایی تماس حاصل نمایند.

متن کامل خبر

نحوه بهره مندی از تخفیف 70 درصدی هزینه ثبت نام حضور در نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی Rinotex 2017

شرکتهای محترم عضو مستقر در پارک علم و فناوری استان گلستان و مراکز رشد وابسته: با سلام 

به اطلاع می رساند مدیران شرکت های دانش بنیان می توانند از تخفیف 70 درصدی هزینه ثبت نام حضور در نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی Rinotex 2017 بهره مند شوند.

متن کامل خبر

جلسه هماهنگی جهت حضور هسته های فناور مرکز رشد واحدهای فناور شرق استان گلستان در نمایشگاه هفته پژوهش

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان گلستان، نشست دکتر عمرانی، مدیر مرکز رشد شرق گلستان با هسته های فناور عضو این مرکز برگزار گردید.

متن کامل خبر

پیام تبریک رئیس پارک علم و فناوری استان گلستان به وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان گلستان، دکتر موسی حسام، رئیس پارک علم و فناوری استان گلستان در پیامی به دکتر منصور غلامی، کسب رای اعتماد از مجلس شورای اسلامی برای منصب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را به وی تبریک گفت.

متن کامل خبر

سمینار تخصصی طراحی صنعتی و فرایند ثبت طرح صنعتی

شرکتهای محترم عضو مستقر در پارک علم و فناوری گلستان و مراکز رشد وابسته: با سلام

به اطلاع می رساند سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان سمینار تخصصی «طراحی صنعتی و فرایند ثبت طرح صنعتی» در روز سه شنبه 23 آبان ماه 96 از ساعت 9 الی 14 در سالن همایش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گرگان برگزار می کند.

متن کامل خبر

جلسه مدیر مرکز رشد واحدهای فناور شرق استان با فرماندار و جوانان شهرستان گالیکش

جلسه مدیر مرکز رشد واحدهای فناور شرق استان با فرماندار و جوانان شهرستان گالیکش برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان گلستان، صبح امروز جلسه دکتر عمرانی مدیر مرکز رشد شرق گلستان و جوانان خلاق و کارآفرین گالیکش با حضور خسروی فرماندار این شهرستان در محل این فرمانداری برگزار شد.

متن کامل خبر

بازدید دانش آموزان شهرستان گنبدکاووس از مرکز رشد واحدهای فناور شرق گلستان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان گلستان، تعدادی از دانش آموزان متوسطه اول و دوم شهرستان گنبد کاووس به همراه مدیر و کارشناس پژوهش سرای این شهرستان از مرکز رشد شرق گلستان بازدید کردند.

متن کامل خبر

اطلاع رسانی فرایند صدور جواز تاسیس و پروانه بهره برداری برای شرکت های صنایع پیشرفته و دانش بنیان

شرکتهای محترم عضو مستقر در پارک علم و فناوری گلستان و مراکز رشد وابسته: با سلام

فرایند صدور جواز تاسیس و پروانه بهره برداری برای شرکت های صنایع پیشرفته و دانش بنیان به پیوست اطلاع رسانی می شود:

متن کامل خبر

سومین جشنواره ملی و استانی شناسایی و توانمندسازی ایده های برگزیده (شتاب) برگزار می گردد

به اطلاع می رساند جشنواره ملی شناسایی و توانمندسازی ایده های برگزیده(شتاب) در هفته پژوهش و فناوری سال 1396 به منظور شناسایی سه ایده  برتر از هر استان برگزار خواهد شد.

متن کامل خبر

حضور مدیر و کارشناس مرکز رشد پارک علم و فناوری استان گلستان بر سر مزار شهید محسن حججی و دیدار با خانواده ایشان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان گلستان، در حاشیه کارگاه آموزشی پارک های علم و فناوری در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، مدیر و کارشناس مرکز رشد پارک بر سر مزار شهید محسن حججی حاضر شده و ذکر فاتحه ای را نثار روان پاک آن شهید والامقام کردند. 

متن کامل خبر

سخنرانی معاون پارک علم و فناوری استان گلستان در جمع دانشجویان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان گلستان، دکتر آیدانی، معاون پارک روز سه شنبه در جمع دانشجویان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی به ایراد سخنرانی با عنوان «چگونه برای خود کسب و کاری راه اندازی کنیم؟» پرداخت و دهمین نشست از سلسله نشست های کارآفرینی را در مرکز کارآفرینی این دانشگاه برگزار کرد.

متن کامل خبر

رفع نیازهای فناورانه شرکت ساپکو از سوی مرکز فن بازار ملی ایران

با عنایت به همکاری های فیمابین مرکز فن بازار ملی ایران و شرکت ساپکو در خصوص استفاده از ظرفیت ها و توانمندیهای شرکت های فناور و دانش بنیان در صنعت خودرو و قطعات وابسته، مرکز فن بازار ملی ایران در نظر دارد نیازهای فناورانه شرکت ساپکو را از طریق توان فنی مهندسی داخلی در شرکت های فناور و دانش بنیان برطرف نماید

متن کامل خبر

مدیر مرکز رشد واحدهای فناور شرق گلستان در دیدار با رئیس آموزش و پرورش شهرستان آزادشهر: از تعامل و همکاری بیشتر با آموزش و پرورش استقبال می کنیم

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان گلستان، دکتر عمرانی، مدیر مرکز رشد شرق گلستان با آقای مفیدی رئیس آموزش و پرورش شهرستان آزادشهر، آقای عجم مسئول کانون فرهنگی و آقای صادق پور مدیر پژوهش سرای آموزش و پرورش این شهرستان دیدار کردند.

متن کامل خبر

پیام تبریک رئیس پارک علم و فناوری استان گلستان در پی انتصاب استاندار جدید استان گلستان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان گلستان، در پی انتخاب جناب آقای «دکتر سید مناف هاشمی» از سوی هیأت محترم دولت بعنوان استاندار جدید استان گلستان، دکتر موسی حسام، رئیس پارک علم و فناوری استان گلستان با صدور پیامی انتخاب ایشان را تبریک گفت و همچنین از تلاش ها و خدمات ارزنده استاندار سابق «دکتر حسن صادقلو» تشکر و قدردانی کرد.

متن کامل خبر

افزایش سرمایه صندوق حمایت از توسعه پژوهش و فناوری در بخش کشاورزی

افزایش سرمایه صندوق حمایت از توسعه پژوهش و فناوری در بخش کشاورزی با قابلیت عضویت شرکت های دانش بنیان و هسته های فناور فعال در بخش کشاورزی در سهام صندوق مذکور صورت گرفت

متن کامل خبر

تلقی تأیید شرکت ها و موسسات دانش بنیان از سوی کارگروه موضوع ماده 3 آیین نامه اجرایی قانون حمایت از شرکت ها و موسسات دانش بنیان

موضوع اصلاح بند 1 تصویبنامه شماره 237395/ت 42986 مورخ 2/12/1390 مبنی بر تلقی تأیید شرکت ها و موسسات دانش بنیان از سوی کارگروه موضوع ماده 3 آیین نامه اجرایی قانون حمایت از شرکت ها و موسسات دانش بنیان به منزله گواهی صلاحیت برای ارجاع کارهای پژوهشی به پیوست ارسال می شود 

متن کامل خبر

سایت های مرتبط

آخرین اخبار

پارک از نگاه دیگران