پارک ، مرکز رشد ، اطلاعیه

سامانه دفتر ارتباط با صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

سامانه دفتر ارتباط با صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اقدام به بارگزاری اطلاعات و سامانه های مورد نیاز اساتید، دانشجویان و فارغ التحصیلان نموده است.

متن کامل خبر

آگهی جذب و بکارگیری نیروی قراردادی

پارک علم و فناوری گلستان در نظر دارد از طریق برگزاری  آزمون ورودی و مصاحبه علمی و پس از گذراندن مراحل گزینش تعداد 1 نفر نیروی قراردادی  به شرح ذیل  بر اساس ضوابط آیین نامه استخدامی اعضای غیر هیئت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جذب و بکارگیری نماید.

متن کامل خبر

استفاده از خدمات و تسهیلات صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران برای شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور

حمایت و ارائه خدمات به شرکت های دانش نبیان و واحدهای فناور عضورپارک ها و مراکز رشد کشور از طریق صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران

متن کامل خبر

نحوه استفاده از کانال خرید برجام برای خرید کالاهایی با کاربرد دوگانه

نحوه استفاده از کانال خرید ویژه برای خرید اقلام  و کالاهایی با کاربرد دوگانه با ترجمه فارسی فهرست اقلام تشریح شد.

متن کامل خبر

سمینار تامین ارزان شرکت ها از طریق بازار سرمایه در جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی

سمینار تامین مالی ارزان شرکت ها از طریق بازار سرمایه، فرهنگ سازی و ارائه راهکار در روزهای 7 و 8 اردیبهشت 1396 در اصفهان برگزار می گردد.

متن کامل خبر

دومین ایده‌بازار شهری برگزار می شود

معاون علم و فناوری مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران از برگزاری دومین ایده‌بازارشهری، رویدادی برای اجرایی شدن درنیمه دوم بهار 96 خبر داد .

متن کامل خبر

60 برنامه حمایتی از شرکت ها و موسسات دانش بنیان

60 برنامه حمایتی از شرکت ها و موسسات دانش بنیان

متن کامل خبر

اولین رویداد شتاب(استارتاپ ویکند) با رویکرد گیاهان دارویی

اولین رویداد شتاب(استارتاپ ویکند) با رویکرد گیاهان دارویی توسط پارک علم و فناوری چهارمحال بختیاری از 18 الی 20 اسفند ماه برگزار می گردد.

متن کامل خبر

اولین فن بازار تخصصی، نفت، گاز و پتروشیمی ایران

اولین فن بازار تخصصی، نفت، گاز و پتروشیمی ایران در تاریخ 2 الی 4 اسفندماه سال 95 در منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوب (عسلویه) برگزار می گردد.

متن کامل خبر

رويداد کارآفريني حوزه‌هاي نو آورانه مالي (بانک، بورس، بیمه ...)

 رویداد کارآفرینی حوزه های نوآورانه مالی (بانک،  بورس،  بیمه ...) با نام اختصاری Fintech، اول تا سوم دی ماه 1395 در پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان برگزار خواهد شد.

متن کامل خبر

تسهیلات ویژه به کارورزان استعدادهای برتر دوره کارآموزی در شرکت های دانش بنیان

بنیاد ملی نخبگان تسهیلات ویژه ای را به منظور هدایت هدفمند مستعدین و تخصصی نمودن دوره های کارآموزی و کارورزی استعدادهای برتر در شرکت های دانش بنیان در نظر گرفته است.

متن کامل خبر

فراخوان نشریه علمی- پژوهشی Iranian Journal of Hydrogen and Fuel Cell

فراخوان ارسال نشریه علمی- پژوهشی Iranian Journal of Hydrogen and Fuel Cell

متن کامل خبر

عدم ارتباط کارگروه ارزیابی شرکت های دانش بنیان و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همایش تبلیغاتی تحت عنوان"جشنواره تقدیر از شرکت های دانش بنیان"

هرگونه  ارتباط کارگروه ارزیابی شرکت های دانش بنیان و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همایش تبلیغاتی تحت عنوان"جشنواره تقدیر از شرکت های دانش بنیان" تکذیب شد.

متن کامل خبر

تسهیلات شهید تهرانی مقدم

تصویب آیین نامه حمایت از شرکت های دانش بنیان در بکارگیری نخبگان و استعدادهای برتر تحت عنوان تسهیلات شهید تهرانی مقدم

متن کامل خبر

مرکز توانمندسازی و تسهیل گری کسب و کارهای نوپا فاوا افتتاح شد

مرکز توانمندسازی و تسهیل گری کسب و کارهای نوپای فاوا با حمایت سازمان فناوری اطلاعات ایران در راستای اهداف خود مبنی بر حمایت از توسعه کسب و کار های نوپا و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی فناوری اطلاعات افتتاح شد.

متن کامل خبر

دومین دوره مسابقات ملی نوآوران انرژی و محیط‌زیست برگزار می‌شود

مرکز نوآوری و توسعه فناوری ستاد بهینه سازی انرژی و محیط زیست معاونت علمی با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان دومین دوره مسابقات ملی نوآوران انرژی و محیط زیست را در دو حوزه دانشجویی و دانش آموزی با عنوان "اَپ‌های سبز بهینه سازی انرژی" (App) (اپ سبا) برگزار می کند.

متن کامل خبر

فراخوان همکاری در تدوین سبد پروژه های پژوهشی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در سال 95

فراخوان همکاری در تدوین سبد پروژه های پژوهشی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در سال 95

متن کامل خبر

حمایت از پایان نامه های دانشجویی در زمینه های مختلف مرتبط با صنعت گردشگری و میراث فرهنگی

پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری در صدد است با تنظیم آئین نامه لازم در سال آینده بخشی از پایان نامه های دانشجویان نخبه و ممتاز کشور را که مرتبط با نیازهای پژوهشی  این پژوهشگاه است حمایت نماید.

متن کامل خبر

راه اندازی بانک اطلاعاتی تجهیزات، مواد شیمیایی و بیولوژیک تولید داخل

شرکت آزماکالاکام با هدف اطلاع رسانی علمی و اصولی، صحیح و سریع اطلاعات نسبتا كاملي از مجموعه تجهيزات آزمايشگاهي(دستگاه ها و اقلام مصرفي)، مواد شيميايي و مواد بيولوژيك تولید داخل و همچنین از برندهای معتبرخارجی موجود در بازار برای آن دسته از محصولاتی که مشابه داخلی ندارند، در قالب يك سايت اينترنتي تدوین و در دسترس پژوهشگران و محققان کشور قرارداده است.

متن کامل خبر

واگذاری 16 فقره دانش فنی مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی به بخش خصوصی جهت تجاری سازی

در راستای واگذاری امور به بخش خصوصی جهت تجاری سازی فعالیت های دانش بنیان عناوین 16 فقره فناوری و دانش فنی با قابلیت تجاری سازی و واگذاری مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی گلستان در گروههای صنایع غذایی، کشاورزی و بیوتکنولوژی آماده واگذاری می باشد. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 32179063-017 و 5-32174813-017 تماس یا بصورت حضوری به آدرس گرگان، خیابان شهید دکتر بهشتی، مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی گلستان مراجعه نمایند.

متن کامل خبر

سایت های مرتبط

آخرین اخبار

پارک از نگاه دیگران