پارک ، مرکز رشد ، اطلاعیه

در دیدار با دکتر تربتی نژاد، نماینده مردم گرگان وآق قلا در مجلس شورای اسلامی مطرح شد: مباحث زیرساختی، زمین پارک، درخواست افزایش بودجه و اعتبار، مشکلات اساسی پارک علم و فناوری استان گلستان

 دکتر نورمحمد تربتی نژاد، نماینده محترم مردم شریف گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی، از پارک علم و فناوری استان گلستان بازدید کردند.

 به گزارش روابط عمومي پارک علم و فناوری استان گلستان، دكتر تربتی نژاد، نماینده محترم مردم شریف گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی، در روز چهارشنبه با مسئولان پارک دیدار نمودند.

 

متن کامل خبر

برگزاری دوره آموزشی از ایده تا درآمد

شرکتهای محترم عضو مستقر در پارک علم و فناوری استان گلستان و مراکز رشد وابسته: با سلام

دوره آموزشی با عنوان «از ایده تا درآمد» از سری دوره های تقویم اموزشی 1396 توسط مرکز رشد واحدهای فناور پلیمر پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران در روز چهارشنبه مورخ 24 آبان ماه سال جاری در محل پژوهشگاه مذکور برگزار می شودبه پیوست سرفصل و فراخوان دوره فوق الذکر ارسال می شودعلاقه مندان می توانند با شماره 44787091-3 سرکار خانم مهندس سلطانی تماس حاصل نمایند.

متن کامل خبر

برگزاری کارگاه آموزشی تخصصی طراحی صنعتی و فرایند ثبت طرح صنعتی

شرکتهای محترم عضو مستقر در پارک علم و فناوری استان گلستان و مراکز رشد وابسته: با سلام 

به اطلاع می رساند سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان کارگاه آموزشی تخصصی طراحی صنعتی و فرآند ثبت طرح صنعتی را در روز سه شنبه مورخ 23 آبان ماه سال جاری از ساعت 9 الی 14 در محل سالن همایش اتاق بازرگانی گرگان به صورت رایگان برگزار می کند.

لطفا جهت هماهنگی و ثبت نام با شماره 32255290 و یا 09117954596 تماس حاصل فرمایید.

متن کامل خبر

برگزاری دوره های آموزشی بازاریابی اینترنتی، مفاهیم کسب و کار، و حضور موفق در مناقصات

شرکتهای محترم عضو مستقر در پارک علم و فناوری استان گلستان و مراکز رشد وابسته: با سلام 

به اطلاع می رساند مدیریت فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر دوره های آموزشی بازاریابی اینترنتی، مفاهیم کسب و کار و مدیریت شرکت های نوپا و حضور موفق در مناقصات را برگزار می کند.

علاقه مندان به شرکت در این کارگاه می توانند با شماره 66462422 خانم حسینی و یا 09122463654 آقای میرزایی تماس حاصل نمایند.

متن کامل خبر

پیام تبریک رئیس پارک علم و فناوری استان گلستان به وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان گلستان، دکتر موسی حسام، رئیس پارک علم و فناوری استان گلستان در پیامی به دکتر منصور غلامی، کسب رای اعتماد از مجلس شورای اسلامی برای منصب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را به وی تبریک گفت.

متن کامل خبر

سمینار تخصصی طراحی صنعتی و فرایند ثبت طرح صنعتی

شرکتهای محترم عضو مستقر در پارک علم و فناوری گلستان و مراکز رشد وابسته: با سلام

به اطلاع می رساند سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان سمینار تخصصی «طراحی صنعتی و فرایند ثبت طرح صنعتی» در روز سه شنبه 23 آبان ماه 96 از ساعت 9 الی 14 در سالن همایش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گرگان برگزار می کند.

متن کامل خبر

سومین جشنواره ملی و استانی شناسایی و توانمندسازی ایده های برگزیده (شتاب) برگزار می گردد

به اطلاع می رساند جشنواره ملی شناسایی و توانمندسازی ایده های برگزیده(شتاب) در هفته پژوهش و فناوری سال 1396 به منظور شناسایی سه ایده  برتر از هر استان برگزار خواهد شد.

متن کامل خبر

حضور مدیر و کارشناس مرکز رشد پارک علم و فناوری استان گلستان بر سر مزار شهید محسن حججی و دیدار با خانواده ایشان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان گلستان، در حاشیه کارگاه آموزشی پارک های علم و فناوری در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، مدیر و کارشناس مرکز رشد پارک بر سر مزار شهید محسن حججی حاضر شده و ذکر فاتحه ای را نثار روان پاک آن شهید والامقام کردند. 

متن کامل خبر

سخنرانی معاون پارک علم و فناوری استان گلستان در جمع دانشجویان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان گلستان، دکتر آیدانی، معاون پارک روز سه شنبه در جمع دانشجویان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی به ایراد سخنرانی با عنوان «چگونه برای خود کسب و کاری راه اندازی کنیم؟» پرداخت و دهمین نشست از سلسله نشست های کارآفرینی را در مرکز کارآفرینی این دانشگاه برگزار کرد.

متن کامل خبر

پیام تبریک رئیس پارک علم و فناوری استان گلستان در پی انتصاب استاندار جدید استان گلستان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان گلستان، در پی انتخاب جناب آقای «دکتر سید مناف هاشمی» از سوی هیأت محترم دولت بعنوان استاندار جدید استان گلستان، دکتر موسی حسام، رئیس پارک علم و فناوری استان گلستان با صدور پیامی انتخاب ایشان را تبریک گفت و همچنین از تلاش ها و خدمات ارزنده استاندار سابق «دکتر حسن صادقلو» تشکر و قدردانی کرد.

متن کامل خبر

نشست رئیس پارک علم و فناوری استان گلستان با مسئولان دانشگاه آزاد آزادشهر

مسئولان دانشگاه آزاد آزادشهر نشست صمیمانه ای را با رئیس و مسئولان پارک علم و فناوری گلستان برگزار نمودند.

متن کامل خبر

برگزاری کارگاه آموزشی «طراحی مدل های کسب و کار» در پارک علم و فناوری استان گلستان

کارگاه آموزشی «طراحی مدل های کسب و کار» با تدریس جناب آقای دکتر مصطفی کریمیان اقبال در تاریخ 17 مهر 1396 به مدت 8 ساعت در پارک علم و فناوری استان گلستان برگزار شد.

متن کامل خبر

با حضور رئیس پارک علم و فناوری استان گلستان: برگزاری سی و چهارمین کنفرانس جهانی انجمن بین المللی پارک های علم و فناوری در ترکیه

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان گلستان، سی و چهارمین کنفرانس بین المللی پارک های علم و فناوری و مناطق نوآوری موسوم به (IASP)، در شهر استانبول ترکیه با بیش از 500 نفر شرکت کننده از روز سه شنبه، 4 مهر 96 شروع به کار کرد و تا روز جمعه 7 مهر ادامه داشت. 

متن کامل خبر

پارک علم و فناوری گلستان برگزار می کند: کارگاه آموزشی "طراحی مدل های کسب و کار"

پارک علم و فناوری گلستان در روز دوشنبه مورخ 96/07/17 کارگاه آموزشی "طراحی مدل های کسب و کار" برگزار می نماید.

متن کامل خبر

جلسه مسئولان پارک علم و فناوری استان گلستان با مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان

جلسه مسئولان پارک علم و فناوری استان گلستان با مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان برگزار شد.

متن کامل خبر

برگزاری کارگاه آموزشی «فرایند تجاری سازی فناوری» در پارک علم و فناوری استان گلستان

به منظور توانمندسازی مدیران شرکت‌های مستقر در پارک، کارگاه یک روزه فرایند تجاری سازی فناوری توسط پارک علم و فناوری استان گلستان برگزار شد.

متن کامل خبر

نشست هم اندیشی احصاء و بررسی مشکلات شرکت های عضو پارک علم و فناوری گلستان

نشست هم اندیشی شرکت های عضو پارک علم و فناوری به منظور بررسی مسائل و مشکلات شرکت های فناور و دانش بنیان استان با حضور مسئولان پارک و مدیران شرکت های عضو پارک در پارک علم و فناوری گلستان برگزار شد.

متن کامل خبر

نشست هم اندیشی احصاء و بررسی مسائل و مشکلات شرکت های حوزه مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری گلستان

نشست هم اندیشی شرکت های حوزه مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری به منظور بررسی مسائل و مشکلات این شرکت ها با حضور مسئولان پارک و مدیران هسته ها و واحدهای فناور عضو مرکز رشد جامع پارک در پارک علم و فناوری گلستان برگزار شد.

متن کامل خبر

پارک علم و فناوری گلستان برگزار می کند: کارگاه آموزشی "فرایند تجاری سازی"

پارک علم و فناوری گلستان در روز سه شنبه مورخ 96/06/14 کارگاه آموزشی "فرایند تجاری سازی" برگزار می نماید.

متن کامل خبر

صلاحیت شرکتهای دانش بنیان برای ارجاع کارهای پژوهشی

شرکتهای دانش بنیان استان گلستان:

به پیوست مصوبه شماره 39021/ت 53728 ه مورخه 1396/04/04 جهت بهره مندی شرکت های دانش بنیان از بودجه های پژوهشی ارسال می گردد. شرکتهای ذینفع ضمن ثبت فعالیت های خود در سامانه سمات، از مزایای مصوبه برخوردار گردند.

متن کامل خبر

سایت های مرتبط

آخرین اخبار

پارک از نگاه دیگران