نویسنده: روابط عمومي 0 460 تاریخ انتشار : 28 اسفند 1397

پيام تبريك رئيس پارك علم و فناوري گلستان به مناسبت نوروز 1398

رئيس پارك علم و فناوري گلستان در پیامی فرارسیدن عید باستاني نوروز و آغاز سال 1398 را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومي پارك علم و فناوري گلستان، متن اين پيام به شرح زير است:

                                                                                                بسمه تعالی

                                                       یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ /  یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ

                                             یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ  /  حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

 

به نام همان خداوندی که شاخه‌های بی فروغ را به گوشه عنایتی شکوفه‌دار می‌کند و طبیعت به خواب رفته را به نوازشی بیدار می سازد و جاری زلال چشمه ها و رودها را سخاوتمندانه به عطشناکی زمین می‌بخشد.

بهار دیگری از راه رسیده است؛ اینک با تپش قلب بهار عرصه و سپهر حقیقت برای هر بلندپروازی گشوده شده، اینک همه زمینه ها برای بالندگی، شکوفایی، شادابی و طراوت فراهم گشته است.

تبسم طبیعت، زندگی آفرین و امید بخش است؛ طلوع خورشید نوید سعادتمندی و سربلندی است.

آنها که در مسیر یادگیری هستند و در حال پیمایش در مسیر دانایی می‌باشند درونی از جنس همین صفای بیرونی دارند و بهاری دائمی را در جان خویش تجربه می‌کنند. هر روز سبز می شوند، جوانه می زنند، شکوفه می‌دهند و به بروبار می نشینند. اینان طعم خوش بهار و تحول طبیعت را بهتر و بیشتر حس می‌کنند و به شکرانه آن، نعمت‌های بی‌کران الهی را پاس می دارند.

بهار دیگری بر ما آمده است با همه زیبندگی و درخشش و برکاتش و با همه شکوهمندی و شکوفائی‌اش، کشور ما چون چهار دهه اخیر مانند سرو رعنا در میان طوفان بی امان مشکلات استوار ایستاده است و عظمت خود را به دنیا ثابت کرده، انوار تابناکی که از کانون ولایت می‌تابد و جاری تلاش‌هایی که نقش‌آفرینان دولت تدبیر و امید برای شنیدن بوی بهبود از اوضاع جهان انجام داده اند کشور را در مسیر تعالی قرار داده و لازمه تحقق این آبادانی صبوری است.

توسل به تعالیم اهل بیت(ع) و اقتدا به راهبردهای محوری مقام معظم رهبری(مدظله العالی) که در آغاز هر سال نقشه راه جامعه اسلامی را تبیین می‌نماید، نویدبخش نیل به آینده ای روشن و فردایی بهتر است.

اینک در آستانه روزی نو و نوروزی دیگر، چه نیکوست یاد و خاطره همه شهدای جان برکف و پاکباز راه روشن استقلال و عظمت ایران اسلامی که جان در طبق اخلاص نهادند و مرزهای امید و آرزو را به وعده عیدانه حضرت دوست درنوردیدند را گرامی بداریم.

اینجانب آغاز سال جدید را برای همه مردم شایسته و قدرشناس ایران بویژه فناوران، كارآفرينان، دانشجویان، دانشگاهیان و همکاران گرامی و خانواده محترمشان تبریک عرض مي‌نمايم و امید آنکه به فضل پروردگار، ملت بزرگ ایران پیشاپیش از برکات و نعمات الهی بهره‌مند و در همه میدان‌ها موفق، سربلند و پیروز باشند.