نویسنده: روابط عمومی 0 83 تاریخ انتشار : 18 مهر 1398

گلستان ميزبان « GolNext » بزرگترين رويداد فناورانه و هوشمندانه شمال كشور مي‌شود

نهمین نمایشگاه کامپیوتر، ماشین‌های اداری، فناوری اطلاعات و ارتباطات، رسانه‌های دیجیتال و تراکنش با عنوانی جدید و مختص استان گلستان با نام GOLNEXT2019 و با شعار #گلستانسرزمینهوشمند آبان‌ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گلستان برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری گلستان، این نمایشگاه که در سال‌های گذشته با نام الکامپ گلستان در هشت دوره برگزار گردیده، امسال با برنامه‌هایی ویژه و با محتوایی ارزشمند در فضایی به وسعت  6 هزار مترمربع میزبان مشارکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان این رویداد بزرگ خواهد بود.

در این نمایشگاه که بزرگترین رویداد تجاری در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، بانکداری و تجارت الکترونیک در شمال کشور محسوب می‌شود، شاهد حضور شرکت‌های مطرح و استارتاپ‌های فعال و متخصصین مرتبط با موضوع نمایشگاه از نقاط مختلف کشور خواهیم بود.

در زمان برگزاری این رویداد تخصصی، برنامه‌های جانبی ویژهای با همکاری اساتید و متخصصین این حوزه در قالب کارگاه‌های آموزشی، استارتاپ تلنت، GOLNEXT TALKS و موارد دیگری در نظر گرفته شده است که موجب غنای علمی و اثربخشی بیشتر این رویداد خواهد بود.

گفتني است GolNext نهمین نمایشگاه کامپیوتر، ماشینهای اداری، فناوری اطلاعات و ارتباطات، رسانه‌های دیجیتال و تراکنش از ٣٠ آبان‌ماه لغايت ٣ آذرماه توسط شركت بين‌المللي توسعه تجارت نواي چكامه در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي گلستان برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت شرکت در این نمایشگاه به آدرس الکترونیکی www.golnext.com بخش ثبت‌نام مراجعه نمایند.