دیدار مسئولین پارک علم و فناوری با معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری

رییس پارک علم و فناوری استان به همراه دبیر مجمع خیرین حامی فناوری پارک با معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گلستان دیدار کرد.


امضای تفاهم نامه همکاری فناوری و تجاری سازی مابین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران

تفاهم نامه همکاری فناوری و تجاری سازی مابین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران  به منظور تجاری سازی دستاوردهای فناوری فناوران امضاء شد.


دیدار مسئولین پارک علم و فناوری گلستان با مدیر شعب بانک ملت استان گلستان

رییس پارک علم و فناوری با سرپرست استانی بانک ملت دیدار کرد.


ابلاغ سیاست‌های کلی برنامه ششم توسعه توسط رهبرمعظم انقلاب اسلامی ایران

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری گلستان،  به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری؛ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبرمعظم انقلاب اسلامی در نامه ای به آقای دکتر روحانی رئیس جمهور، سیاست‌های کلی برنامه ششم توسعه را ابلاغ کردند.


همه اخبار پارک

جلسه معاون اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مدیر مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری گلستان

جلسه ای با حضور مهندس رهبری، معاون اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هیئت همراه در محل مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری گلستان به منظور همگرایی بیشتر دو دستگاه انجام پذیرفت.


دومین جلسه شورای مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری گلستان در سال 94 برگزار شد

دومین جلسه شورای  مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری گلستان در سال 94  روز یکشنبه مورخ 94/3/31 برگزار گردید.


جلسه و کارگاه آشنایی با عوامل موفقیت شرکت های دانش بنیان توسط مرکز رشد برگزار شد

جلسه و کارگاه آشنایی با عوامل موفقیت شرکت های دانش بنیان و آیین نامه های مرکز رشد با حضور مدیران و مسئولین شرکت های عضو مرکز رشد پارک علم و فناوری برگزار شد.


دهمین جلسه شورای مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری گلستان برگزار شد

 روز دوشنبه مورخ 93/12/23 دهمین جلسه شورای مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری گلستان برگزار گردید.


همه اخبار مرکز رشد

حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از طرح‌‌های فناورانه و تامین نقدینگی

حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از طرح‌‌های فناورانه (در چارچوب دستورالعمل وام وجوه اداره شده) و تامین نقدینگی (در چارچوب دستورالعمل تامین نقدینگی)


دوره آموزشی "مهندسی ارزش(VE)"

شرکت کیفیت سازان سبز(یکی از شرکت های عضو پارک علم و فناوری گلستان)دوره آموزشی "مهندسی ارزش(VE)" را با یارانه ویژه برای واحدهای صنعتی برگزار می نماید.


اطلاعیه در خصوص تکمیل اظهارنامه مالیاتی 1393 جهت بهره مندی از معافیت مالیاتی شرکت های دانش بنیان

اطلاعیه در خصوص تکمیل اظهارنامه مالیاتی 1393 جهت بهره مندی از معافیت مالیاتی شرکت های دانش بنیان


نظر سنجی طرح ارتقاء دانش آموختگان دانشگاهی

طرح ارتقاء شايستگي هاي حرفه اي دانشجويان و دانش آموختگان دانشگاهي با هدف رفع نياز بازار كار كشور به نيروي متخصص


همه اطلاعیه ها

دومین همایش ملی مهندسی رایانه و مدیریت فناوری اطلاعات

دومین همایش ملی مهندسی رایانه و مدیریت فناوری اطلاعات هفتم خرداد ماه سال 1394 در  سالن همایش های دانشگاه شهید بهشتی برگزار می گردد.

همه همایش ها

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی

بنیاد تعاون ناجا"چهاردهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی" را برگزار می نماید


چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری (INOTEX 2015)

پارک فناوری پردیس با پشتیبانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز همکاریهای فناوری و نوآوری ریاست جمهوری در نظر دارد چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری (INOTEX 2015) را از 19 الی 21 خرداد 94 در محل نمایشگاه بین المللی تهران و با رویکرد بسترسازی برای تعریف همکاری‌های فناورانه بین المللی برای استفاده از توانمندی‌های کشورهای مختلف دنیا (انتقال فناوری‌های به روز دنیا) برگزار نماید.


سومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران

 سومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران از 4 الی 7 اردیبهشت ماه سال 94 در محل نمایشگاه ها بین المللی تهران برگزار می گردد.


همه نمایشگاه ها

فراخوان ثبت نام در کارگاه آموزشی بازاریابی فناورانه
مکان برگزاری: سالن جلسات ساختمان کسب و کار واقع در شهرک صنعتی آق قلا   |   مدرس کارگاه :دکتر کریمیان   |    شروع : 1394/2/28   |    پایان : 1394/2/28

پارک علم و فناوری گلستان در نظر دارد کارگاه آموزشی با عنوان "بازاریابی فناورانه" در تاریخ 94/2/28 در محل سالن جلسات ساختمان کسب و کار واقع در شهرک صنعتی آق قلا برگزار نماید. لذا از کلیه علاقمندان دعوت به عمل می آید حداکثر تا تاریخ 94/2/26 نسبت به ثبت نام در این کارگاه آموزشی اقدام نمایند.


برگزاری چهار کارگاه آموزشی در جریان پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی علم تا عمل(ثبت نام)
مکان برگزاری: محل برگزاری پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی علم تا عمل   |   مدرس کارگاه :0   |    هزینه : 0 ریال    |    شروع : 1393/12/3   |    پایان : 1393/12/5

چهار کارگاه آموزشی در خلال برپایی پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی علم تا عمل برگزار می گردد.


همه کارگاه ها

جشنواره بیوتکنولوژی جمهوری اسلامی ایران
مکان جشنواره : همایش های دانشگاه شهید بهشتی   |    هزینه : 0 ریال

جشنواره بیوتکنولوژی در تاریخ 31 اردیبهشت ماه تا 2 خرداد ماه سال 1394 در سالن همایش های دانشگاه بهشتی برگزار خواهد شد.


پنجمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس
مکان جشنواره : پارک علم و فناوری خلیج فارس   |    هزینه : 0 ریال

پنجمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس، نوآوری های برتر نفت، گاز و پتروشیمی در مورخ 9 و 10 اردیبهشت ماه 1394 (روز ملی خلیج فارس) برگزار می گردد.


همه جشنواره ها

پارک در رسانه ها

  • ایران نخستین تولید کننده مشتقات ید در خاور میانه

    ماهنامه سرآمد(شماره 12):شرکت دانش بنیان آق آلتین شیمی که یکی از شرکت های عضو پارک علم و فناوری گلستان می باشد توانست با فرآوری ماده معدنی ید و دست یابی به دانش فنی تولید سه ماده مشتق از آن، یدید پتاسیم، یدات پتاسیم، یدات کلسیم ، نام ایران را در میان هفت کشور تولید کننده مشتقات ید در جهان و نخستین تولید کننده در خاورمیانه قرار دهند.

  • ایجاد مرکز رشد نخبگان مهارتی و شرکت های دانش بنیان

    وی اضافه کرد: در فنی و حرفه ای نخبگان مهارتی را شاهد هستیم که بصورت انفرادی فعالیت نموده و با معرفی به پارک علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان استان خواهند توانست محصولات خود را تجاری کنند.

دستاوردهای پارک

پارک از نگاه دیگران

پرسش و پاسخ
واحدهایی که در پارک علم و فناوری مستقر می شوند علاوه بر بهره مندی از مزیت هایی عمومی همچون خدمات متمرکز، خرید زمین با قیمت و شرایط مناسب و اثر هم افزایی واحدهای مستقر بر هم، از مزایای قانون حمايت از شرکت های دانش بنيان شامل معافيت هاي مالياتي و عوارض معمول كشور، امکان سرمايه گذاري خارجي تسهیل روابط کار و اشتغال و ... مشابه قوانین مناطق آزاد تجاری به مدت 15 سال برخوردار می شوند.
مراكز رشد، مراكزي براي جبران ريسك ايجاد شركتهاي نوپا (Start up) هستند. منظور از شركتهاي نوپا (Start up)، شركتهايي هستند كه منابع مالي و تجربه كاري با ريسك بالا ندارند. مراكز رشد داراي امكانات مشترك، خدمات مشاوره‌اي، آموزش و پشتيباني عموما دولتي براي گروه‌هاي كارآفرين مي‌باشند. به عبارت دیگر، این مراکز تلاش می‌کنند شرکتهای نوپا (Start up) که در حوزه فناوری مشغول به کار می‌شوند را حمایت مادی و معنوی کنند تا در نهایت این شرکت ها بتوانند با تجاري سازي طرح خود، به تولید و توسعه فناوری پرداخته و وارد چرخه سودآوری و اشتغال‌زایی شوند.
پارک فناوری محیطی است از لحاظ فیزیکی با کیفیت بالا و پارک مانند که واحدهای تحقیقاتی خصوصی یا وابسته به سازمانها و صنایع در آن مستقر شده و تحت پوشش و حمایت قرار می گیرند تا به خلاقیت و نوآوری بپردازند. آنها از مزایای نزدیکی به منابع مهم سرمایه معنوی، زیرساختهای مناسب و سیاستهای راهنمایی کننده بهره مند بوده و موجبات تعامل، توسعه فناوری و رشد اقتصادی را فراهم می آورند.

گالری تصاویر

آخرین شرکت های عضو در پارک