فراخوان ثبت‌نام و ارسال طرح‌های مسابقه طراحی و ساخت دوچرخه هیبریدی آغاز شد

فراخوان ثبت‌نام و ارسال طرح‌ها برای مسابقه طراحی و ساخت دوچرخه هیبریدی با حمایت ستاد بهینه سازی انرژی و محیط زیست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری آغاز شد.


پیام تبریک پارک علم و فناوری گلستان بمناسبت پیروزی بزرگ ایران اسلامی در مذاکرات هسته ای

خدای بزرگ را شاکریم که در پناه اولیاء الهی و ادعیه خاص حضرت بقیه‌الله العظم سلام‌الله علیه و تدابیر و هدایت های مقام معظم رهبری، حرکت رو به جلوی انقلاب اسلامی با صلابت و موفقیت ادامه دارد و هر روز که می‌گذرد امیدواری حق‌طلبان و عدالت‌خواهان جهان به آموزه‌های اسلام عزیز و ارتقاء موقعیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در جهان و منطقه در دل‌های مسلمانان و مستضعفان بیشتر می‌شود.


پیام تبریک پارک علم و فناوری گلستان بمناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

مردم ایران به عنوان پرچمدار ملت های مسلمان جهان در مبارزه با استکبار جهانی باری دیگر با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس، حماسه ای بزرگ آفریدند و ثابت کردند پیرو رهنمود های مقام معظم رهبری در عرصه های داخلی و بین المللی همچنان تا پای جان ایستاده اند.


شرکت‌های دانش‌بنیان چگونه اظهارنامه مالیاتی خود را تکمیل کنند؟

با توجه به الزام شرکت‌ها با ارایه اظهارنامه مالیاتی تا پایان تیرماه 1394، جزئیات و شیوه تکمیل اظهارنامه مالیاتی شرکت‌های دانش‌بنیان اعلام شد.


همه اخبار پارک

پذیرش 3طرح جدید در مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری گلستان

آیدانی مدیر مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری گلستان از پذیرش 4 هسته و واحد فناور جدید در مرکز رشد خبر داد.


جلسه مدیر مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری گلستان با استاد انیستیتو گیاهان دارویی دانشگاه خوآژونگ چین

مدیر مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری گلستان در دیدار با دکتر هو، استاد انیستیتو گیاهان دارویی دانشگاه خو آژونگ کشور چین زمینه های همکاری مشترک و انتقال تجربیات آن انیستیتو و شرکت های مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری گلستان را بررسی کردند. 


بازدید از سایت جمع آوری بذور گواهی شده شرکت دانش بنیان زیست فرآیند تولید پایدار

مدیر و معاون مرکز رشد پارک علم و فناوری گلستان از سایت جمع آوری بذور گواهی شده شرکت دانش بنیان زیست فرآیند تولید پایدار بازدید کردند.


جلسه معاون اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مدیر مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری گلستان

جلسه ای با حضور مهندس رهبری، معاون اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هیئت همراه در محل مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری گلستان به منظور همگرایی بیشتر دو دستگاه انجام پذیرفت.


همه اخبار مرکز رشد

دعوت به همکاری شرکت آریا تیناژن

شرکت تحقیقاتی و تولیدی آریاتیناژن در نظر دارد جهت تکمیل کادر خویش از فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاهها در رشته های مهندسی شیمی میکروبشناسی بیوشیمی بیوتکنولوژی و علوم زیستی با مدرک کار شناسی ارشد و ھمچنین مهندسی برق و الکترونیک و مهندسی پزشکی دعوت به ھمکاری می نماید
واجدین شرائط روزمه خویش را به ایمیلinfo@atgbio.com ارسال فرمایید
شرکت تحقیقاتی و تولیدی آریا تیناژن


خدمات آزمایشگاه میکروسکوپی و تداخل سنجی گروه فیزیک دانشگاه قم

اولین و تنها آزمایشگاه تحقیقاتی و کاربردی میکروسکوپی و تداخل سنجی کشور در دانشگاه قم آماده ارائه خدمات به کلیه دانشگاه ها و مراکز پژوهشی و صنعتی و همچنین دارویی می باشد.


معافیت مالیاتی شرکتهای بیست درصد برتر پارک های علم و فناوری و فهرست محصولات مشمول معافیت مالیاتی ماده 3 قانون شرکت های دانش بنیان

آن دسته از شرکتهای بیست درصد برتر پارک های علم و فناوری که در فرآیند ارزیابی مجدد رد شده اند، مشمول معافیت ماده 3 قانون حمایت از شرکتهای دانش بنیان نمی باشند و برای استفاده از معافیتهای مالیاتی، باید با تایید مدیریت پارک علم و فناوری مربوطه، بر اساس ماده 9 قانون اقدام کنند و باید ردیف (16) جدول (6) اظهارنامه مالیاتی را تکمیل نمایند. 


روز قدس و بیانیه پارک علم و فناوری گلستان

روز جهانی قدس، فرصتی است برای به نمایش گذاشتن وحدت امت اسلامی و ملت‌های ستمدیده جهان، چرا که به فرموده امام راحل(ره)  روز قدس روز اسلام است، این روز مظهر انزجار امت اسلامی از استکبار جهانی بالاخص از رژیم کودک کش و صهیونیسم جنایتکار است. روز قدس روز تبعیت از فرامین ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی) است.


همه اطلاعیه ها

اولین همایش نماد الکترونیکی و نقش آن در توسعه کسب و کارهای کوچک

اولین همایش نماد الکترونیکی و نقش آن در توسعه کسب و کارهای کوچک در تاریخ 14 مرداد ماه  در سالن همایش های دانشگاه آزاد اسلامی گرگان برگزار خواهد شد.

دومین همایش ملی مهندسی رایانه و مدیریت فناوری اطلاعات

دومین همایش ملی مهندسی رایانه و مدیریت فناوری اطلاعات هفتم خرداد ماه سال 1394 در  سالن همایش های دانشگاه شهید بهشتی برگزار می گردد.

همه همایش ها

دومین فن بازار تخصصی مدیریت شهری و نمایشگاه فناوری های نوین شهری

 مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران   در نظر دارد دومین فن بازار تخصصی مدیریت شهری و نمایشگاه فناوری های نوین شهری را در مرداد ماه سال 1394با هدف استفاده از توانمندی های شرکت های دانش بنیان داخلی در رفع نیاز های فناورانه شهرداری ها برگزار نماید. 


چهاردهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی

بنیاد تعاون ناجا"چهاردهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی" را برگزار می نماید


چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری (INOTEX 2015)

پارک فناوری پردیس با پشتیبانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز همکاریهای فناوری و نوآوری ریاست جمهوری در نظر دارد چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری (INOTEX 2015) را از 19 الی 21 خرداد 94 در محل نمایشگاه بین المللی تهران و با رویکرد بسترسازی برای تعریف همکاری‌های فناورانه بین المللی برای استفاده از توانمندی‌های کشورهای مختلف دنیا (انتقال فناوری‌های به روز دنیا) برگزار نماید.


سومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران

 سومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران از 4 الی 7 اردیبهشت ماه سال 94 در محل نمایشگاه ها بین المللی تهران برگزار می گردد.


همه نمایشگاه ها

کارگاه آموزشی کاربرد نرم افزار Comfar در ارزیابی طرج های سرمایه گذاری
مکان برگزاری: پارک علم و فناوری گلستان   |   مدرس کارگاه :دکتر عیسی نیازی   |    هزینه : ریال    |    شروع : 1394/5/29   |    پایان : 1394/6/6

کارگاه آموزشی کاربرد نرم افزار Comfar در ارزیابی طرج های سرمایه گذاری 29-30 مراده ماه و 5-6 شهریور ماه 1394توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد آق قلا برگزاری می گردد.


فراخوان ثبت نام در کارگاه آموزشی بازاریابی فناورانه
مکان برگزاری: سالن جلسات ساختمان کسب و کار واقع در شهرک صنعتی آق قلا   |   مدرس کارگاه :دکتر کریمیان   |    شروع : 1394/2/28   |    پایان : 1394/2/28

پارک علم و فناوری گلستان در نظر دارد کارگاه آموزشی با عنوان "بازاریابی فناورانه" در تاریخ 94/2/28 در محل سالن جلسات ساختمان کسب و کار واقع در شهرک صنعتی آق قلا برگزار نماید. لذا از کلیه علاقمندان دعوت به عمل می آید حداکثر تا تاریخ 94/2/26 نسبت به ثبت نام در این کارگاه آموزشی اقدام نمایند.


برگزاری چهار کارگاه آموزشی در جریان پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی علم تا عمل(ثبت نام)
مکان برگزاری: محل برگزاری پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی علم تا عمل   |   مدرس کارگاه :0   |    هزینه : 0 ریال    |    شروع : 1393/12/3   |    پایان : 1393/12/5

چهار کارگاه آموزشی در خلال برپایی پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی علم تا عمل برگزار می گردد.


همه کارگاه ها

جشنواره بیوتکنولوژی جمهوری اسلامی ایران
مکان جشنواره : همایش های دانشگاه شهید بهشتی   |    هزینه : 0 ریال

جشنواره بیوتکنولوژی در تاریخ 31 اردیبهشت ماه تا 2 خرداد ماه سال 1394 در سالن همایش های دانشگاه بهشتی برگزار خواهد شد.


پنجمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس
مکان جشنواره : پارک علم و فناوری خلیج فارس   |    هزینه : 0 ریال

پنجمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس، نوآوری های برتر نفت، گاز و پتروشیمی در مورخ 9 و 10 اردیبهشت ماه 1394 (روز ملی خلیج فارس) برگزار می گردد.


همه جشنواره ها

پارک در رسانه ها

  • ایران نخستین تولید کننده مشتقات ید در خاور میانه

    ماهنامه سرآمد(شماره 12):شرکت دانش بنیان آق آلتین شیمی که یکی از شرکت های عضو پارک علم و فناوری گلستان می باشد توانست با فرآوری ماده معدنی ید و دست یابی به دانش فنی تولید سه ماده مشتق از آن، یدید پتاسیم، یدات پتاسیم، یدات کلسیم ، نام ایران را در میان هفت کشور تولید کننده مشتقات ید در جهان و نخستین تولید کننده در خاورمیانه قرار دهند.

  • ایجاد مرکز رشد نخبگان مهارتی و شرکت های دانش بنیان

    وی اضافه کرد: در فنی و حرفه ای نخبگان مهارتی را شاهد هستیم که بصورت انفرادی فعالیت نموده و با معرفی به پارک علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان استان خواهند توانست محصولات خود را تجاری کنند.

دستاوردهای پارک

پارک از نگاه دیگران

پرسش و پاسخ
واحدهایی که در پارک علم و فناوری مستقر می شوند علاوه بر بهره مندی از مزیت هایی عمومی همچون خدمات متمرکز، خرید زمین با قیمت و شرایط مناسب و اثر هم افزایی واحدهای مستقر بر هم، از مزایای قانون حمايت از شرکت های دانش بنيان شامل معافيت هاي مالياتي و عوارض معمول كشور، امکان سرمايه گذاري خارجي تسهیل روابط کار و اشتغال و ... مشابه قوانین مناطق آزاد تجاری به مدت 15 سال برخوردار می شوند.
مراكز رشد، مراكزي براي جبران ريسك ايجاد شركتهاي نوپا (Start up) هستند. منظور از شركتهاي نوپا (Start up)، شركتهايي هستند كه منابع مالي و تجربه كاري با ريسك بالا ندارند. مراكز رشد داراي امكانات مشترك، خدمات مشاوره‌اي، آموزش و پشتيباني عموما دولتي براي گروه‌هاي كارآفرين مي‌باشند. به عبارت دیگر، این مراکز تلاش می‌کنند شرکتهای نوپا (Start up) که در حوزه فناوری مشغول به کار می‌شوند را حمایت مادی و معنوی کنند تا در نهایت این شرکت ها بتوانند با تجاري سازي طرح خود، به تولید و توسعه فناوری پرداخته و وارد چرخه سودآوری و اشتغال‌زایی شوند.
پارک فناوری محیطی است از لحاظ فیزیکی با کیفیت بالا و پارک مانند که واحدهای تحقیقاتی خصوصی یا وابسته به سازمانها و صنایع در آن مستقر شده و تحت پوشش و حمایت قرار می گیرند تا به خلاقیت و نوآوری بپردازند. آنها از مزایای نزدیکی به منابع مهم سرمایه معنوی، زیرساختهای مناسب و سیاستهای راهنمایی کننده بهره مند بوده و موجبات تعامل، توسعه فناوری و رشد اقتصادی را فراهم می آورند.

گالری تصاویر

آخرین شرکت های عضو در پارک